Přihlášení OnlineTV1
Mobile TV - Start Here
Vytvoření nového účtu
Ceník služeb
Napište nám

<< < Oct 2018 > >>
nepoútstčtpaso
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Pro archiv klikni na datum v kalendáři
 
 
 
  powered by dryFish design  
20:32
18:32
14:32
13:32
04:32
RegistraceRadia LiveZpravodajstvi Napiste Nam Napoveda
 
 

FUP - Fair User Policy

Jeden uživatelský účet může být využíván pouze jedním uživatelem. V případě, že bude detektováno porušení tohoto pravidla, bude tento uživatelský účet bez náhrady zablokován.


V ceně jednoho predplatného máte možnost sledování všech 3 našich produktů (z jedne domáctnosti/jedne IP adresy) najednou:

 • stránky OnlineTV1 na počítačích (za pomoci přehrávače RealPlayer)
 • mobileTV - sledování přes smart telefony/tablety Android a iOS (iPhone/iPad)
 • set-top box Kablovka - přimo na TV obrazovce s ovladačem v ruce - více info zde.

Používáte internetový browser/prohlížeč Internet Explorer, Mozilla Firefox anebo Google Chrome?

V poslední době některé internetové prohlížeče/browsery jako jsou Google Chrome, Opera a jiné přestaly podporovat tzv. NAPI pluginy. V důsledku toho se Vám automaticky nespustí TV vysílání přímo na naší stránce, jak tomu bylo doposud.

Pokud se Vám nespustí vysílání v RealPlayer, který je zabudován na našich stránkách, klikněte na jednu z fialových ikonek vedle textu Spustit v externím RealPlayer . Vysílání se Vám přesměruje do externího RealPlayeru (přehrávač v samostatném okně).

Sledování z archivu - po výběru pořadu klikněte na tlačítko "Spustit vysílání v externím přehrávači".

Sledování přes "fialové ikonky" bude fungovat pouze za předpokladu, že máte nainstalován funkční RealPlayer.
 

Dalším řešením je nainstalovaní "staršího" prohlížeče Mozilla Firefox 3.6.x a instalace RealPlayer SP – verze 12.
(pokud máte nainstalován nejnovější Firefox, nejprve jej odinstalujte a teprve poté nainstalujte Firefox 3.6)

Používáte nejnovější RealPlayer 14 anebo 15? Odinstalujte ho a nainstalujte si stabilní verzi RealPlayer SP.

Firefox Firefox:   Firefox_Setup_3.6.12.exe
RealPlayer SP RealPlayer SP:   RealPlayerSPGold.exe

Jakou potřebuji linku pro sledování vysílání?

Pro sledování vysílání Vám postačí linka 1 Mbps+. V případě, že máte slabší linku, může při sledování docházet k trhání obrazu, dlouhému čekání před spustěním vysílání a zastavení přehrávání.


Mám problémy s přehráváním, co mám dělat?

Ke spuštění vysílání potřebujete mít nainstalovaný přehrávač Real Player. Ten si můžete stáhnout zde:

Windows Logo
Save Stáhnout přehrávač RealPlayer pro Windows
   

Nastavte si interentove spojeni - v menu RealPlayer - Tools > Preferences > Connection.

Zde nastavte v oddílu • Bandwidth položky Normal a Maximum na OFFICE LAN (10 Mbps and above)
  • Network Time-out - Connection: 300 seconds Server: 300 seconds.

Zde najdete obrázky a podrobný návod na nastavení přehrávače RealPlayer na Windows, pokud máte stalé problémy se sledováním stránek OnlineTV1.

Apple Logo
Save Stáhnout přehrávač RealPlayer pro Mac OS X
 

Nastavte si interentove spojeni - v menu RealPlayer

Tools > Preferences > Connection • Bandwidth: položky Normal a Maximum na OFFICE LAN (10 Mbps and above)
  • Turbo Play: zaškrtně si okénko Enable TurboPlay
   
Tools > Preferences > Playback • Bufffered Play : buffer 30 second
  • Network Time-Out: connection time-out: 300 seconds, server time-out: 300 seconds

Zde najdete obrázky a podrobný návod na nastavení přehrávače RealPlayer na Mac, pokud máte stalé problémy se sledováním stránek OnlineTV1.

V případě, že se Vám nepodaří spustit vysíláni ani po instalaci a základním nastavení přehrávače RealPlayer, kontaktujte nás prosím znovu s podrobnějším popisem Vašeho problému.


Sledování programu na celé obrazovce

Při spuštěném TV programu najetím myší v levém horním rohu zabudované obrazovky se objeví 2 ikonky, tak klikněte na tu vpravo. Jinak taky najetím myší do středu "Televizorku" a kliknutím na pravé tlačítko myši a zvolením "Play in Real Player in Theater mode".
   
Při spuštěném TV programu najetím myší do středu "Televizorku", stlačte klávesu "CTRL" a zároveň klikněte myší a zvolte "Full Screen".

 


Archiv večerního bloku pořadů

Archiv začíná po hlavních večerních zprávách, tj. vždy ve 20:00, končí ve 2:00. Pokud se stane, že některý pořad přesahuje svojí délkou přes druhou hodinu ranní, je do archivu uložen v celé délce. Večerní blok je k dispozici zpětně pro dva dny, abyste měli dostatek času pro jeho shlédnutí.


PAYPAL postup:

 1. postup registrace a založení účtu je velmi jednoduchý a zabere vám pouze pár minut. Registraci nedoporučujeme těm uživatelům, kteří alespoň trochu nerozumí angličtině v písemné formě. Účet si založíte na serveru společnosti PayPal.

 2. Na úvodní stránce vybereme odkaz "Sign Up"

 3. Na následující stránce vybereme typ účtu "Personal Account" a jako zemi, kde žijeme . Pomocí tlačítka "Continue" zadané údaje odešleme a přejdeme na další stránku.

 4. Zobrazí se nám registrační formulář pro vyplnění osobních údajů. Všechny údaje píšeme bez diakritiky (háčků a čárek), protože PayPal neumí české kódování znaků. Jako domácí telefon ("Home Telephone") by mělo být číslo na pevnou linku , či mobil a bez mezinárodního volacího kódu. Dále vyplníme emailovou adresu a heslo (min. 8 znaků).

 5. Dále jsou požadovány dvě kontrolní otázky a odpověďi na ně. Vyberte si např. jméno vaší matky za svobodna ("Mother's maiden name") a město narození ("City of birth")

 6. Registrační formulář je zakončen vyjádřením souhlasu s registračními podmínkami, které doporučujeme raději přečíst, a opsáním bezpečnostního kódu podle zobrazeného obrázku. Celý formulář následně odešleme pomocí tlačítka "Sign Up".

 7. Po odeslání registračního formuláře je na emailovou adresu, uvedenou při registraci, zaslán email s názvem "Activate Your PayPal Account!". V tomto emailu naleznete odkaz pro dokončení aktivace PayPal účtu a potvrzení vlastnictví registrované emailové adresy.

 8. Podeslání registračního formuláře je zobrazen formulář pro přidání platební karty k PayPal účtu (karty Visa Classic, Mastercard, případně American Express). Karty musí být tzv. embossované (musí mít reliéfní písmo) a samozřejmě musí mít povoleny transakce v prostředí internetu.

 9. Po zadání typu karty, čísla karty, datumu expirace a verifikačního kódu z druhé strany karty (poslední tři číslice) odešleme tyto údaje pomocí tlačítka "Add Card". Následně máte u PayPal účtu registrovanou neověřenou platební kartu.

 10. Pokud chcete na některém serveru, který to podporuje, zaplatit pomocí svého účtu u PayPal, nemusíte mít na tomto účtu žádný zůstatek. Na serveru, kde chcete platit, vyberete jako způsob platby PayPal. Po odeslání objednávky, jste požádáni o přihlášení se do PayPal a odsouhlasení příslušné platby. Tato platba je vám stržena z účtu u PayPal a pokud zůstatek nedostačuje na platbu, tak je provedeno inkaso z platební karty, kterou máte u PayPal zaregistrovanou. Tím je zajištěno, že v podstatě zaplatíte platební kartou, ale její číslo nemusíte poskytovat obchodníkovi nebo serveru, kde platíte.

 11. Dále můžete zasílat peníze na jakýkoliv jiný PayPal účet nebo pouze na emailovou adresu.

Co je nového :

Archív - Klikněte na den v kalendáři na levé straně a tam si vyberte pořad který chcete sledovat a kliknete na „Spustit v externím přehrávači”. Večerní záznamy za poslední 2 dny + živé vysílání jsou zase schovány pod ikonkami TV stanic. Stačí kliknout na požadovanou stanici a pak se objeví záznamy nad těmito ikonkami.

Vyhledávání - V levém horním rohu je okénko "Rychlé hledaní" - tam napíšete první slovo názvu pořadu a ono Vám ho najde. Pak máte ještě na levé straně "Podrobné vyhledávání" a také vyhledávání dle typu pořadu "Kategorie pořadů" - tam si to šipkami nahoru - dolu můžete řadit či hledat dle abecedy /A,B,C, D….Z/ nad nimi.

Pokud něčemu nerozumíte nebo se chcete jen na něco zeptat můžete nás kontaktovat zde. Uvádějte vždy celé své jméno, User ID a svoji emailovou adresu jinak se odpovědi nedočkáte. Nejsme totiž jasnovidci /alespoň prozatím …/.


TV Programy

TV Program 1

TV Program 2